Kim jesteśmy

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na zbudowanie zespołu kompetentnych i wysoko kwalifikowanych specjalistów, którzy nie tylko podążają za obowiązującymi trendami i zmianami technologicznymi, ale również nieustannie doskonalą swoje umiejętności.

Historia

Firma Ital-Met Mancin I.M. Racing s.c. powstała w roku 1998 jako efekt połączenia pasji z wieloletnim doświadczeniem w organizacji pracy serwisu technicznego z sektora automotive. Od początku głównym celem, jaki przyświecał założycielom Ital-Met, było kompleksowe zabezpieczanie linii technologicznych skoncentrowanych na realizacji usług czy produkcji dla przedsiębiorstw działających w sektorze motoryzacyjnym – zarówno w kraju, jak i za granicą.

Misja firmy

Głównym obszarem zainteresowań firmy pozostaje organizacja pracy zespołu nadzoru diagnostycznego oraz serwisu. Ital-Met pomaga w bieżącej analizie problemów na linii produkcyjnej, dążąc do eliminacji bądź naprawienia produktów niespełniających standardów jakościowych. Nasze doświadczenie pozwala nam nie tylko na weryfikację nieprawidłowości na produkcji, ale także wykonywanie – w imieniu naszych klientów – wszelkich niezbędnych napraw.

 

Doświadczenie | Niezawdoność | Precyzja

Nasi pracownicy to doświadczony i wykwalifikowany polsko - włoski personel, który bezustannie rozwija i doskonali swoje umiejętności.